Preces atgriešana

PREČU ATGRIEŠANA


Šie atgriešanas noteikumi derīgi tikai pērkot internetā, citos gadījumos dēļ atgriešanas vajag sazināties ar tā paša tīkla veikalu, kurā preci iegādājāties.

Karantīnas laikā visi fiziskie veikali ir slēgti. 

Jums ir pat 30 dienas, lai izlemtu par nopirkto preci! Precēm, kuras iegādātas internetveikalā, piemērojams 30 dienu atgriešanas termiņš, skaitot no pasūtījuma datuma. Interneta veikalā iegādātās preces varat atgriezt bezmaksas*. Atgriešanas gadījumā par preci samaksātā nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu norādīto kontu 14 dienu laikā.

Bezmaksas preču atgriešana:

Jūsu iegādātās preces iepakojumā ir pievienota atgriešanas veidlapa. Lai atgrieztu neveiksmīgi iegādātu preci, lūdzu aizpildiet šo veidlapu un ievietojiet to atgriežamās preces iepakojumā.


Pakas sagatavošana:


1. Aizpildiet atgriešanas veidlapu, kura bija pielikta pie Jūsu iegādātās preces. Šo veidlapu ielieciet paciņā kopā ar preci, kuru vēlaties atgriezt. Paciņu kārtīgi aizlīmējat. Sargājat iepakojumu no apkārtējiem bojājumiem.


2. Sagatavoto sūtījumu nosūtiet uz šo adresi:

Parduotuvė DANIJA, PLC PANORAMA

Saltoniškių g. 9, Vilnius

Lietuva, LT-08105

Bezmaksas atgriešana ar DPD Pickup:

Vēloties atgriezt preci bezmaksas ar DPD Pickup, sagatavojiet paku pēc augstāk sniegtās instrucijas. Vēlāk uz paciņas uzlīmējiet vienu etiķeti ar svītrkodu (to saņēmāt kopā ar pasūtīto preci), otra etiķete paliek Jums. Ja preci atgriešanai liekat interneta veikala maisiņā, obligāti noņemat veco etiķeti ar adresi. Kārtīgi sagatavoto sūtījumu nogādājat uz Jums tuvāko DPD Pickup sūtījumu punktu vai terminālu.

Bezmaksas atgriešana tuvākajā DANIJA tīkla fiziskajā veikalā:

Preces varat atgriezt Jums tuvākajā DANIJA tīkla fiziskajā veikalā, izņemot DANIJA veikalos, kuri atrodas AKROPOLE tirdzniecība centrā un T/C SPICE . Nesot atgriezt apavus uz veikalu, vajag zināt sava pasūtījuma numuru (kuru saņēmāt savā e-pastā, veicot pasūtījumu).

*Ja preces vēlēsieties atgriezt citā Jums ērtā veidā, Jums tas būs jādara par saviem līdzekļiem.


SVARĪGI: Prece atgriešanai nedrīkst būt nēsāta, sabojāta vai citā veidā bojāta. Precei jābūt ar visām oriģinālajām etiķetēm un iepakojumu. Tāpēc iesakām uzmanīgi atvērt preces iepakojumu. Atgriešana pieņemama tikai aizpildot atgriešanas veidlapu un pareizi sagatavojot sūtījumu.

 

Lejuplādēt atgriešanas formu

Meklēšana