VISIEM JAUNUMIEM -20%, ar kodu: FLASH IZVĒLE

Preču piegāde

Piegādes metodes:

  •        Piegāde DPD pasta automātā - 2,49 EUR.

Jūsu sūtījums tiks piegādāts 2-4 darba dienu laikā Jūsu izvēlētajā DPD pasta nodaļā. Kad sūtījums tiks piegādāts pasta nodaļā, saņemsiet SMS īsziņu. Jūs varat to izņemt jebkurā diennakts laikā, un jūsu sūtījums tiks uzglabāts pasta automātā 5 dienas.

Bezmaksas piegāde uz DPD pasta nodaļu attiecas uz pasūtījumiem, kuru groza vērtība ir lielāka par 39 EUR. Ja groza vērtība ir mazāka par 39 EUR - tiek iekasēta papildu piegādes maksa.

  •        Piegāde mājās ar kurjerdienestu - 3,99 EUR.

Jūsu paka tiks piegādāta 2-4 darba dienu laikā. Samaksāt var tieši kurjeram, saņemot paku.

 

Ievērībai:
• Piegādes dienā kurjers sazināsies ar Jums, lai atgādinātu par pirkuma piegādi.
• Prece tiks iesniegta tikai dokumentos norādītam saņēmējam. Lai saņemtu preci nepieciešams derīgs personu apliecinošs dokuments (pase, vadītāja tiesības vai ID karte).
• Kurjers izsniedz preci tikai pret parakstu, iepriekšēja preču pārskatīšana vai pielaikošana nav iespējama. Gadījumā ja atsūtītā prece Jums nebūs piemērota, pēc preces saņemšanas sazinieties ar danija.lv, un to apmainīs saskaņā ar preču atgriešanas/apmaiņas nosacījumiem.
• Gadījumā, ja sūtījuma ārējais iepakojums ir bojāts, brīdiniet kurjeru par bojājuma akta sastādīšanu vai atteikties pieņemt bojātu sūtījumu.

 

Jūs varat atgriezt trūkstošās preces bez maksas 30 dienu laikā no pirkuma dienas un saņemt atpakaļ naudu.

Meklēšana