Tiecoties nodrošināt augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, danija.lv mājas lapā ir izvietotas sīkdatnes (ang. cookies). Izslēdzot šo ziņojumu vai turpinot lietot šo mājas lapu, piekrītat danija.lv sīkdatņu izmantošanas politikai.
x

Padomi, kā izvēlēties pareizo apavu izmēru iepērkoties internetā

Kā izvēlēties pareizo apavu izmēru, iepērkoties internetā?

Pieaugot interneta veikalu klāstam, mēs arvien vairāk mainām savus iepirkšanās paradumus. Iepirkties interneta veikalā ir ļoti vienkārši: tikai dažās minūtēs Jūs varat iegādāties visu nepieciešamo - no pārtikas precēm līdz mājsaimniecības priekšmetiem. No otras puses, kamēr vienas preces drosmīgi ieliekam grozā, par citām joprojām šaubāmies. Ir daudz jautājumu par apavu iegādi, jo bieži pircējs baidās riskēt un iegādāties nepiemērotus apavus. Neļaujiet, lai bailes gūst virsroku - labāk izmantojiet mūsu padomus un ieprieciniet sevi ar ideālu jaunu apavu pāri!

APAVU IZMĒRU IZVĒLIETIES ATBILDĪGI

Nepareizs apavu izmērs var izraisīt nopietnas veselības problēmas. Tas ir ne tikai neērti, bet arī bīstami - pat neliels pēdas spiediens var traucēt asinsriti un stimulēt pēdas deformāciju, tāpat arī vairot svīšanu, varžacu un tulznu veidošanos, kāju nagu deformāciju, muguras vai gūžas locītavu slimības. Lai no tā izvairītos, izvēlieties pareizo izmēru, ērtus un komfortablus apavus.

PADOMI KĀ NEKĻŪDĪTIES, IEPĒRKOTIES INTERNETA VEIKALĀ

Pēdas garums. Ja Jūs zināsiet pēdas garumu centimetros, jebkurā interneta veikalā varēsiet viegli atrast pareizā izmēra apavus. Parasti tiek norādītas apavu izmēru tabulas, kas palīdz neapmulst plašajā apavu klāstā. Neaizmirstiet, ka pasaulē nav vienotu standartu apavu izmēriem, tas ir, viena ražotāja apavu izmērs var atšķirties no cita, tāpēc vienmēr ir lietderīgi uzzināt pēdas garumu centimetros. Ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību tam, vai ražotājs piedāvā standarta vai samazināta / palielināta izmēra apavus. DĀNIJAS veikalā šī informācija ir pieejama Izmēru ceļveža lapā.

Apavu forma. Ir nepieciešams novērtēt arī apavu formu, piemēram, ja Jūs pērkat apavus ar smailu purngalu, Jums jāapzinās, ka šāda veida apavi parasti ir mazāki, tāpēc, lai nodrošinātu maksimālu komfortu ir jāizvēlas uz pusi vai viena izmēra lielākus apavus. Nepērciet smaila purngala apavus, ja Jūsu pēdas ir platas, jo ejot būs jūtams diskomforts. Jums nederēs arī apavi ar šuvi platākajā pēdas vietā.

Sezonalitāte. Izvēloties apavu izmēru, pievērsiet uzmanību sezonalitātei. Siltās sezonas laikā kājas parasti piepamst un kļūst lielākas, tāpēc Jūsu pēdas izmērs vasarā var būt lielāks nekā rudenī vai pavasarī. Ja meklējat apavus ziemai, Jums vajadzētu izvēlēties arī nedaudz lielākus apavus, jo apspīlēta pēda vairāk salst.

KĀ PAREIZI IZMĒRĪT PĒDU?

Sabiedrībā ir nepareizs stereotips, ka pieauguša cilvēka pēdas nemainās. Faktiski, pēdas lielums var mainīties gan dēļ vecuma, svara vai šķidruma aiztures organismā, gan sezonas vai diennakts laika. Izmēriet pēdas garumu, lai izvairītos no iepirkšanās kļūdām:

1. Paņemiet A4 papīra lapu, pildspalvu, lineālu (vai mērlentu).

2. Nolieciet papīra lapu uz grīdas un novietojiet pēdu uz tās.

3. Uzlieciet punktus vai uzzīmējiet horizontālas līnijas tur, kur beidzas Jūsu papēdis un garākais pirksts.

4. Izmēriet attālumu starp šiem punktiem vai līnijām, lai noskaidrotu pēdas garumu centimetros.

5. Dariet to pašu ar otru kāju, jo pēdu garums var atšķirties.

KĀ ARĪ ...

  • Ieteicams mērīt pēdas katru reizi pirms jaunu apavu iegādes, jo gadu gaitā vai, mainoties laika apstākļiem, var mainīties arī pēdu lielums un forma
  • Vienmēr izmēriet abas pēdas.
  • Ja pēdu garums ir atšķirīgs, izvēlieties apavus pēc lielākās pēdas.
  • Izmēriet pēdas vakarā, jo no rīta tās ir mazākas.
  • Un neaizmirstiet vispārējos interneta veikala iepirkšanās noteikumus:
  • Izvēlieties tikai uzticamus pārdevējus un iepriekš apskatiet preces atgriešanas noteikumus.
  • Pārbaudiet papildu apavu informāciju, piemēram, daži ražotāji piedāvā samazinātus un savukārt citi - palielinātus apavu modeļus.
  • Ja jums rodas šaubas par apavu izmēru, modeli vai materiālu, lūdzu, sazinieties ar pārdevēju, kurš sniegs Jums visu nepieciešamo informāciju.
Rādīt vairāk