Tiecoties nodrošināt augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, danija.lv mājas lapā ir izvietotas sīkdatnes (ang. cookies). Izslēdzot šo ziņojumu vai turpinot lietot šo mājas lapu, piekrītat danija.lv sīkdatņu izmantošanas politikai.
x

Padomi, kā izvēlēties sporta apavus

Kā izvēlēties sporta apavus atpūtai?

Modernos sporta apavus var pieskaņot ne tikai pie sporta apģērba, bet arī pie ikdienas drēbēm: klasiskām biksēm, džinsiem un pat kleitām. Pareizi izvēlēti apavi būs piemēroti gan pilsētas pastaigām, gan atpūtai ar draugiem, tāliem ceļojumiem vai pie brīvāka stila darba apģērbiem. Turklāt tie nodrošina spēcīgu kāju balstu, kas pasargās no kāju, apakšstilbu un locītavu sāpēm.

Tiklīdz sporta apavi parādījās pasaules tirgū, tie zibens ātrumā ieguva popularitāti un kļuva par ikdienas apģērbu sastāvdaļu. Pieaugošā apavu popularitāte ir rosinājusi ražotājus meklēt mūsdienu stila un dzīvesveida risinājumus. Oriģinālas, drosmīgas un spilgtas idejas, dažādas tekstūras un dizaini, spilgtu un pasteļkrāsu variācijas nevienu neatstāj vienaldzīgu, tāpēc, lai gan sporta apavi necik sen tika valkāti tikai nodarbojoties ar sportu, pilsētnieki, kas šodien novērtē stilu un ērtības, pieskaņo tos gan pie klasiska, gan pie greznāka apģērba stila.

LAICĪGI ATVADIETIES NO VECĀ SPORTA APAVU PĀRA

Ja izvēlaties kvalitatīvus sporta apavus, Jūs varat būt pārliecināti par to izturību. Parasti jaunu sporta apavu zoles absorbē un atvieglo uz locītavām uzlikto slogu. Tomēr laika gaitā pat vislabākie apavi tiek novalkāti un zaudē savas sākotnējās īpašības. Ja pat pēc īslaicīgas pastaigas sajūtat sāpes locītavās vai kājās, tas nozīmē, ka apavi nav piemēroti vai arī nolietoti. Neriskējiet ar savu veselību un komfortu - atvadieties no veciem vai neērtiem apaviem savlaicīgi.

ATBILDĪGI IZVĒLIETIES SPORTA APAVU IZMĒRU

Lai apavi būtu ērti, pievērsiet īpašu uzmanību to izmēram. Lūdzu, ņemiet vērā, ja pielaikojot apavus no rīta, vakarā vai pēc intensīvas pastaigas Jūsu kājas var būt nedaudz pietūkušas, tāpēc izvēloties apavus tas jāņem vērā. Mērot apavus, pārliecinieties, ka pirksti var brīvi kustēties un neatbalstās apavu priekšpusē. Jūsu papēdim apavos ir jābūt diezgan stingri apņemtam, lai apavi nenoslīdētu intensīvi kustoties vai vienkārši staigājot. Sporta apavu augšējai daļai, kas atrodas virs Jūsu pēdas, nevajadzētu būt vaļīgai, gluži pretēji, tai vajadzētu dot stingrības sajūtu. Ja apavi ir pārāk vaļīgi, Jūs riskējat iegūt traumu, no otras puses, ja sporta apavi ir pārāk mazi, tie var saspiest pirkstus vai berzēt.

IZCELIET JŪSU STILU

Sporta apavi - ne tikai aktīvai atpūtai, bet arī modernam tēlam. Lai gan populārākās krāsas ir universālās melnā, baltā un pelēkā, pēdējo gadu laikā pircēju uzmanību ir piesaistījuši arī spilgtu krāsu sporta apavu modeļi - drosmīgs risinājums cilvēkiem, kuri novērtē ekskluzivitāti un citu cilvēku uzmanību. Bieži vien spilgti un ekskluzīvi sporta apavi kļūst par galveno stila akcentu, kas pieskaņots pie mierīgu krāsu ikdienas drēbēm. Sievietes iecienījušas elegantus sporta apavus ar platformu, savukārt vīriešu uzmanību piesaista klasiskā un sportiskā stila kombinācija. Ja jūs meklējat praktiskus apavus ceļošanai vai atpūtai, iesakām izvēlēties tumšākus vai pasteļtoņu klasiskos sporta apavus.

NOVĒRTĒJIET SPORTA APAVU KVALITĀTI

Augstas kvalitātes sporta apaviem jānodrošina Jūsu komforts, tas ir, Jums jājūtas kā ar basām kājām. Parasti sporta apavu virsma ir izgatavota no dabīgas ādas, sintētiskas ādas vai tīkliņa materiāla. Izvēlieties apavus atkarībā no Jūsu vēlmēm, piemēram, ja cienat izturību un meklējat universālus apavus, kurus varēsiet valkāt dažādos gadalaikos, izvēlieties dabīgās ādas sporta apavus. Ja jūs meklējat apavus vasaras sezonai vai plānojat daudz staigāt (piemēram, plānojat doties ceļojumā), Jums būs nepieciešami apavi no tīkliņa auduma materiāliem, kas efektīvi iztvaikotu uzkrāto mitrumu. Jebkurā gadījumā, lai pārliecinātos par produkta kvalitāti, izvēlieties apavus no labi pazīstama ražotāja.

Rādīt vairāk