Tiecoties nodrošināt augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, danija.lv mājas lapā ir izvietotas sīkdatnes (ang. cookies). Izslēdzot šo ziņojumu vai turpinot lietot šo mājas lapu, piekrītat danija.lv sīkdatņu izmantošanas politikai.
x

Padomi, kā izvēlēties Jūsu augumam piestāvošus apavus

Padomi sievietēm: kā izvēlēties Jūsu augumam piestāvošus apavus?

Lai atrastu pareizos apavus ir nepieciešams ieguldīt daudz laika. Dažreiz Jums ir jāiet no viena veikala uz otru, stundām jāpavada laiku interneta veikalā, lai atrastu pareizo apavu pāri. Lai izvairītos no kļūdām, kas var dārgi maksāt, stilisti iesaka vispirms novērtēt savu ķermeņa uzbūvi, figūras tipu un augumu, un pēc tam meklēt modernus, ideāli piestāvošus apavus, kas no pelēkas pelītes pārvērtīs Jūs par karalieni! Mēs piedāvājam dažus laika pārbaudītus padomus, lai palīdzētu izvēlēties sieviešu apavus, kas būs ideāli piemēroti Jūsu figūrai.

APAVI PĒC AUGUMA UN ĶERMEŅA UZBŪVES

Ja esat maza auguma un smalkas ķermeņa uzbūves. Smalkas uzbūves sievietēm rekomendējami apavi ir līdz ceļiem, līdz apakšstilbu pusei vai mazliet virs potītēm. Izvairieties no apaviem virs ceļa, kas vizuāli samazinās Jūsu augumu. Ieteicams izvēlēties apavus ar apaļu purngalu un, protams, lielāko uzmanību pievērsiet augstpapēžiem (apaviem uz platformas, ar smalku vai platāku papēdi), kas optiski pagarinās kājas un piedos Jums vairāk grācijas. Tiesa, vajadzētu iztikt bez pārspīlējumiem, piemēram, ja izvēlaties īsus svārkus, neizvēlieties augstpapēžu apavus, jo Jūs izskatīsieties neproporcionāli . Ja augstpapēžu apavi nav Jūsu pirmā izvēle un labāk patīk apavi ar plakanu zoli, izvēlieties apavus, kas ir tādā pašā krāsā, kā Jūsu āda, tāpēc kājas izskatīsies garākas un Jūs - garāka. Izvairieties no kurpēm, kurām ir siksniņa tieši pie potītēm, jo ​​tās rada īsu kāju efektu.

Ja esat maza auguma, vidējas vai apaļīgas ķermeņa uzbūves. Sievietēm ar mazāku augumu un smagāku ķermeņa uzbūvi ieteicams atteikties no apaviem līdz apakšstilbam, jo šādi apavi vizuāli to palielina. Ieteicams arī izvairīties no zema papēža apaviem, kas vizuāli padara kājas īsas un smagas. Stilisti iesaka izvēlēties apavus līdz ceļiem vai potītēm. Ideāls risinājums ir augstpapēži. Bet ir jāizvairās no augstiem, smailiem papēžiem un priekšroka ir jādod platformām, paaugstinātas zoles, kā arī vidēji augstu papēžu apaviem bez siksniņām. Jūs piešķirsiet savam tēlam unikālu izskatu, izvēloties spilgtas krāsas apavus.

Ja esat gara auguma un smalkas ķermeņa uzbūves. Garām un slaidām sievietēm ir piemēroti visu stilu un garumu apavi. Jūs izskatīsieties labi gan zempapēžu, gan augstpapēžu apavos. Droši varat izvēlēties dažādus zābakus, platformas apavus, balerīnas tipa kurpes, garus zābakus virs vai zem ceļgala, zābakus ar siksniņām, un citus apavu modeļus. Stilisti iesaka izvairīties no smailu purngalu apaviem, kas vizuāli pagarina pēdu, kā arī apavus ar smagu platformu vai platu papēdi, kā dēļ Jūs varat izskatīties neproporcionāli.

Ja esat gara auguma, vidējas vai apaļīgas ķermeņa uzbūves. Garām un apaļīgas ķermeņa uzbūves sievietēm lieliski piestāvēs visu garumu apavi, bet rekomendējam izvairīties no apaviem virs ceļiem, kas ne tikai vizuāli samazinās augumu, bet arī padarīs kājas lielākas. Jums labi piestāvēs zābaki līdz ceļiem vai potītēm. Ieteicams izvēlēties apavus ar rāvējslēdzēju vai apavus, kas nekrunkotos uz kājas. Lieliska izvēle gan vasarā, gan ziemā - kurpes ar smailu purngalu, kas piešķirs Jums vairāk smalkumu. Stilisti iesaka izvairīties no apaviem ar apaļu purngalu, balerīnas tipa un smalkiem, zempapēža apaviem.

APAVI PĒC FIGURAS TIPA

Bumbierveida figūra. Pie šī tipa pieskaita sievietes, kurām ir šaurs viduklis , bet ķermeņa apakšējā daļa (gurni) ir platāka nekā augšējā (plecu līnija). Bumbierveida figūrai lieliski piestāvēs smaila purngala apavi un garie zābaki, kas piešķirs kājām vairāk smalkuma. Ideāla izvēle - zābaki ar lielāku, augstāku zoli, kā arī standarta augstpapēžu apavi ar šaurāku papēdi. Savu tēlu papildināsiet, izvēloties spilgtas dekoratīvās detaļas, kurpes ar bantītēm, bārkstīm vai kniedēm. Ieteicams izvairīties no gariem zābakiem līdz ikriem un augšstilbiem, jo Jūsu tēls izskatīsies neproporcionāls.

Taisnstūrveida figūra. Tās ir taisna silueta sievietes, kuru augšējā un apakšējā ķermeņa daļas ir līdzīgas platumā, viduklis ir vāji izteikts, krūtis ir nelielas un gurni ir šauri. Šāda veida figūrai ir ieteicams izvēlēties zempapēžu apavus, ideāli piemēroti būs balerīnas tipa apavi, kā arī zābaki ar vidēju papēdi un garie zābaki. Lieliska izvēle ir apavi ar siksniņām un sprādzi ap potīti, kā arī apaviem ar atlocītām detaļām. Izvairieties no apaviem ar platu papēdi un bez detaļām.

Ābolveida figūra. Šajā gadījumā galvenais smaguma centrs ir viduklis. Ābolveida figūras sievietēm ir diezgan slaidas kājas, plata plecu līnija un šauri gurni. Lai augums izskatītos proporcionāls, ieteicams izvēlēties apavus ne augstākus par 5 cm, diezgan praktiska un ērta izvēle - apavi ar platiem papēžiem vai uz platformas. Šīs sievietes izskatīsies lieliski arī izvēloties garus zābakus virs ceļiem vai līdz augšstilbiem. Stilisti iesaka izvairīties no apaviem ar smalku papēdi, jo augums zaudēs grāciju.

Smilšu pulksteņa formas figūra. Šāda veida sieviešu apakšējās un augšējās ķermeņa daļas ir vienādas, un viduklis ir izteikts. Smilšu pulksteņa formas figūrai piestāv daudzi apavu modeļi, tāpēc galvenais Jūsu uzdevums ir saglabāt proporcijas. Stilisti iesaka izvēlēties vidēja un augsta papēža apavus, apavus ar apaļu purngalu, kas atkārto smilšu pulksteņa formas figūras līnijas. Izvairieties no platformām un apaviem ar smailu purngalu.

VĒRTĪGI PIEVĒRST UZMANĪBU:

  • APAKŠSTILBI UN PĒDAS

Tievi apakšstilbi. Ja Jūsu apakšstilbi ir tievi, izvairieties no apaviem ar augstu paceltu vietu pie papēža, jo kājas izskatīsies neproporcionālas. Ideāla izvēle ir apavi, kuru šnorējamā daļa sniedzas līdz ceļiem (lai Jūsu apakšstilbi izskatītos lielāki).

Masīvi apakšstilbi. Masīvu apakšstilbu īpašniecēm ieteicams izvēlēties optiski kājas pagarinošus apavus ar zemākiem papēžiem, piemēram, sandales tipa apavus ar siksniņām vai atvērtas augstpapēžu kurpes ar vidēja augstuma un platu papēdi. Izvairieties no apaviem ar siksniņām pie potītēm - Jūsu apakšstilbi izskatīsies vēl lielāki, neizvēlieties arī trīsstūra formas papēžus vai platformas apavus.

Mazas pēdas. Ja Jūsu pēdas ir nelielas, lieliska izvēle būs augstpapēžu un smaila purngala apavi, kas optiski pagarinās pēdu. Ja vēlaties pievērst apkārtējo uzmanību, izvēlieties spilgtu apavu dizainu.

Lielākas pēdas. Jums vispiemērotākie apavi ir ar apaļu vai kvadrātveida purngalu, kas optiski samazina pēdu. Izvairieties no spilgtas krāsas apaviem, kas piesaistīs apkārtējo uzmanību Jūsu pēdām.

  • APAVU KRĀSAS

Ja meklējat universālu risinājumu, izvēlieties melnas, pelēkas vai miesas krāsas apavus, kas derētu pie jebkurām Jūsu drēbēm. Ja nolemjat iegādāties nestandarta krāsu apavus, pārliecinieties, ka tie ir pieskaņoti pie Jūsu apģērba (ja Jūs baidāties kļūdīties, izvēlieties vienādas krāsas apģērbu un apavus).

Zilas krāsas apavi. Saskaņojiet tos ar dzeltenas, baltas, miesas krāsas, brūnas un zaļas krāsas apģērbu.

Zelta krāsas apavi. Zelts ir saderīgs ar melnu, sarkanu, baltu, zilu un bordo krāsu. Īpaši stilīga izvēle ir zelta krāsas apavi kopā ar sarkaniem aksesuāriem.

Zaļas krāsas apavi. Pieskaņot šo krāsu ir viens no grūtākajiem uzdevumiem. Zaļus apavus pieskaņojiet pie brūnas, zilas, dzeltenas vai bēšas krāsas. Nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties pelēku vai melnu apģērba detaļu.

Sarkani apavi. Romantiskās kurpes lieliski saderēs ar rozā, oranžu, melnu, baltu, miesas krāsas vai tumši zilu apģērbu.

Sudraba krāsas apavi. Sudraba krāsas apavi labi saskanēs ar baltām, sarkanām, violetām, miesas krāsas, tumši zilām vai melnām drēbēm un izskatīsies īpaši skaisti pie ziliem džinsiem.

Rādīt vairāk