Tiecoties nodrošināt augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, danija.lv mājas lapā ir izvietotas sīkdatnes (ang. cookies). Izslēdzot šo ziņojumu vai turpinot lietot šo mājas lapu, piekrītat danija.lv sīkdatņu izmantošanas politikai.
x
Papildus -10% atlaide visām sandalēm ar kodu - SUMMER10 Daudzums ir ierobežots.

DANIJA klienta karte – ekskluzīvas atlaides un piedāvājumi tieši Jums!

Saviem uzticīgākajiem klientiem DANIJA piedāvā Klienta karti. Tā ir – īpaša lojalitātes programma, kuras priekšrocības varēsiet izmantot katrā iepirkšanās reizē.

Uzziniet pirmie

Ar DANIJA Klienta karti nekad nepalaidīsiet garām svarīgākos jaunumus– saņemsiet regulāras jaunumu vēstules par modes tendencēm, pirmie aplūkosiet jaunākos DANIJA apavu modeļus, tiksiet uzaicināti uz īpašiem pasākumiem un VIP iepirkšanām, kuru laikā Jums tiks piedāvātas īpašas atlaides! Gada griezumā mūsu uzticīgākie klienti sagaidīs pārsteigumus - personīgas dāvanas, sagatavotas īpaši Jums.

Atlaižu programma

  • 10% atlaide visiem apavu kopšanas līdzekļiem;
  • 20% dzimšanas dienas atlaide nenocenotiem apaviem, kas ir spēkā visu dzimšanas dienas nedēļu.

Apavu garantija

Klientiem, iegādājoties apavus ar klientu karti jebkurā DANIJA veikalā, tiek piešķirta 30 dienu apavu atgriešanas garantija nevalkātiem apaviem.

Iepirkumi kļūst par atlaidēm

Atlaides nav spēkā nocenotām precēm, taču iepērkoties neaizmirstiet iesniegt savu Klienta karti – par pirkumiem iztērēta summa tiek fiksēta kartē un pēc tam tā kļūst par īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm!

Kļūstiet par mūsu biedru

Klienta karti ir iespēja iegādāties par 4,99 Eur visos DANIJA veikalos un internetā: www.danija.lv. Par akcijām un atlaidēm klienti tiek informēti ar SMS ziņu vai pa e-pastu.

Kartes piedāvājumi ir spēkā visos DANIJA veikalos un internetā: www.danija.lv

Ja pazaudējāt karti, lūdzam sazināties ar jebkuru DANIJA veikalu vai ziņot pa e-pastu  korteles@danbalt.lt

“Danbalt International” patur tiesības mainīt lojalitātes kartes noteikumus.

Atgriezties sākumlapā