Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu nopirkt?
1.Pēc preces izvēles lūdzam atzīmēt nepieciešamo izmēru un noklikšķiniet uz "Pirkt".

2. Atvērsies jūsu grozs ar izvēlētajām precēm (preces, kuras pievienotas iepirkuma grozam un kopējā summa par preci). Grozā varēsiet izvēlēties vienu no divām opcijām: „Turpināt iepirkties“ vai „Pasūtīt“ izvēlētās preces. Ja vēlaties turpināt pasūtīšanu, noklikšķiniet uz „Pasūtīt“.

3. Atvērsies pasūtījuma logs. Jūs redzēsiet visu, ko vēlējāties pasūtīt. Ja vēlaties - Jūs varēsiet mainīt skaitu (lauks „Daudzums“), varat izdzēst preci ko nevēlaties iegādāties - ir jānoklikšķina uz ikonas „X“

4. Ja saņēmāt atlaides (kupona) kodu, ievadiet to „Atlaides kods“ laukumā un klikšķiniet uz „Izmantot“. Ja esat DANIJA klienta kartes īpašnieks, ievadiet to blakus esošā laukumā, un klikšķiniet „OK“.

5. Ja Jūs jau esat reģistrēts lietotājs, noklikšķiniet uz „Ielogojieties šeit“.
Ja pērkat interneta veikalā Danija.lv pirmo reizi, ievadiet savu e-pasta adresi (pēc pasūtījuma veikšanas saņemsiet būtisku informāciju par veikto pasūtījumu).

6. Aizpildiet visus nepieciešamos laukumus.

7. Izvēlieties sev piemērotāko piegādes veidu:

Ailē „Cita svarīga informācija“ jāuzrāda  informācija, kura var būt nepieciešama kurjeram (piem. vārtu, durvju kodu). 

8. Nākamajā solī, izvēlieties savu maksājumu metodi. Jūs varat maksāt tieši caur tiešsaistes banku, skaidrā naudā (samaksājot kurjeram pēc preču piegādes)

9. Ja Jūs vēlaties, lai jūsu dati saglabājas citām reizēm, kad iepirksieties Danija.lv, noklikšķiniet uz „Reģistrēties un iegūt iespēju veikt pasūtījumus ātrāk un ērtāk!“ un ievadiet vēlamo paroli. Nākamajā reizē būs jāievada tikai e-pasts un parole.

10. Ja viss ir pareizi, apstipriniet pasūtījumu.


Kā uzzināt, ka darījums ir veiksmīgs?
Ja preču apmaksai izmantojat tiešsaistes banku sistēmas, tas pārskaitījuma apstiprinājums būs redzams uzreiz.
Pārbaudīt informāciju par pasūtījuma statusu varat, pieslēdzoties pie savas Danija.lv konta, pasūtījumu vēstuē.

Jūsu ērtībai piedāvājam preču piegādi no durvīm līdz durvīm un uz Pickup paku bodi ko veic kurjerdienests DPD Latvija.
Pēc rēķina apmaksas ar bankas pārskaitījumu prece tiks izsūtīta 1 darba dienas laikā uz pasūtījumā norādīto piegādes adresi. Piegādes temiņš ir atkarīgs no piegādes adreses vietas un var variēt no 2 līdz 5 darba dienām Latvijas teritorijā.
Piegāde tiek veikta tikai darba dienās.
Ievērībai:
• Piegādes dienā kurjers sazināsies ar Jums, lai atgādinātu par pirkuma piegādi.
• Prece tiks iesniegta tikai dokumentos norādītam saņēmējam. Lai saņemtu preci nepieciešams derīgs personu apliecinošs dokuments (pase, vadītāja tiesības vai ID karte).
• Ja izvēlējāties par preci norēķināties skaidrā naudā, lūdzu, sagatavojiet nepieciešamo naudas summu pirms DPD Latvija kurjera ierašanās.

Pērkot apavus internetā, jūs varat maksāt tieši caur Swedbank tiešsaistes banku, skaidrā naudā (samaksājot kurjeram pēc preču piegādes) vai ar bankas pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu.
Veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu, pārskaitījuma mērķī obligāti ierakstiet pasūtījuma numuru.

Meklēšana