Tiecoties nodrošināt augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, danija.lv mājas lapā ir izvietotas sīkdatnes (ang. cookies). Izslēdzot šo ziņojumu vai turpinot lietot šo mājas lapu, piekrītat danija.lv sīkdatņu izmantošanas politikai.
x
Piegāde 1-3 d.d. laikā

SHOEBOY'S Apavu dezodorants SHOEBOY'S

7,99 €
Cena ar DANIJA karti: 6,39 €

Ielieciet preci grozā un pasūtījuma logā ievadiet kartes numuru.

Preces informācija

Apavu kods: 35-88-13

Piegāde un atgriešana

Bezmaksas piegāde tiek nodrošināta tikai pasūtījumiem virs 10.00€, pārējiem pasūtījumiem tiek noteikta piegādes maksa 5.00€.
Piegādes temiņš ir atkarīgs no piegādes adreses vietas un var variēt no 1 līdz 3 darba dienām Latvijas teritorijā. Piegāde tiek veikta tikai darba dienās.


Apavus, kuri nederēs, varēsiet atgriezt 15 dienu laikā.

SVAIGUMS UN HIGIENA
Ar citronu smarža. Lieliski piemērots brīvā laika un sporta apaviem, kā arī slēpošanas un ziemas zābakiem. Piemērots visiem materiālu veidiem.
Lietošana
Pagrieziet vāciņu, turiet augšpēdus un izsmidziniet uz apaviem.
Padomi pareizai apavu kopšanai

Padomi pareizai apavu kopšanai

Kā par apaviem?

Profesionālie apavu kopšanas līdzekļi pagarinās apavu kalpošanas laiku un palīdzēs saglabāt labu izskatu. Diemžēl pētījumi liecina, ka Latvijā apavu aprūpei tiek pievērsts maz uzmanības. Sabiedrībā valdošā attieksme ir tāda, ka varam atrisināt visas problēmas ar parasto apavu krēmu. Tomēr pat visaugstākās kvalitātes apavu krēms, īpaši aukstajā sezonā, nevar...

Skaityti visą straipsnį