Tiecoties nodrošināt augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, danija.lv mājas lapā ir izvietotas sīkdatnes (ang. cookies). Izslēdzot šo ziņojumu vai turpinot lietot šo mājas lapu, piekrītat danija.lv sīkdatņu izmantošanas politikai.
x
Piegāde 1-3 d.d. laikā

SHOEBOY'S Nano impregnants apavu kopšanai SHOEBOY'S

12,99 €
Cena ar DANIJA karti: 10,39 €

Ielieciet preci grozā un pasūtījuma logā ievadiet kartes numuru.

Preces informācija

Apavu kods: 35-88-07

Piegāde un atgriešana

Bezmaksas piegāde tiek nodrošināta tikai pasūtījumiem virs 10.00€, pārējiem pasūtījumiem tiek noteikta piegādes maksa 5.00€.
Piegādes temiņš ir atkarīgs no piegādes adreses vietas un var variēt no 1 līdz 3 darba dienām Latvijas teritorijā. Piegāde tiek veikta tikai darba dienās.


Apavus, kuri nederēs, varēsiet atgriezt 15 dienu laikā.

Intensīva aizsardzība pret ūdeni un netīrumiem
Iedvesmojoties no dabas, ūdens un netīrumu vienkārši notek lejup. Nano Protect ir ļoti efektīvs produkts pret mitrumu un netīrumiem; tā aktīvās vielas uz materiāla virsmas veido nanostruktūras, virsmai sniedzot iedarbīgu aizsardzību pret apkārtējās vides ietekmi. Ūdens vienkārši notek lejup, netīrumi nevar pieķerties. Tas materiālam sniedz dziļu aizsardzību pret ārējo ietekmi, vienlaikus saglabājot materiāla gaisa caurlaidību. Piemērots visiem ādas un audumu veidiem. Nav piemērots lakādai un elastīgiem materiāliem. Ieteicams GORE-TEX, Sympatex un citām Tex membrānām.
Lietošana
Notīriet lielas putekļu un netīrumu daļiņas; vienmērīgi un uzmanīgi izsmidziniet uz virsmas vismaz 30cm attālumā. Atstājiet nožūt. Produkta regulāra lietošana nodrošinās lielāku aizsardzību.
Padomi pareizai apavu kopšanai

Padomi pareizai apavu kopšanai

Kā par apaviem?

Profesionālie apavu kopšanas līdzekļi pagarinās apavu kalpošanas laiku un palīdzēs saglabāt labu izskatu. Diemžēl pētījumi liecina, ka Latvijā apavu aprūpei tiek pievērsts maz uzmanības. Sabiedrībā valdošā attieksme ir tāda, ka varam atrisināt visas problēmas ar parasto apavu krēmu. Tomēr pat visaugstākās kvalitātes apavu krēms, īpaši aukstajā sezonā, nevar...

Skaityti visą straipsnį